Bizonyára Te is érezted már az ihletet. Hát most itt a lehetőség, hogy ezt meg is mutasd MINDENKINEK!!
Szomorú, vidám, esetleg romantikus történetet írnál/írtál? Akkor most küld azt el a [email protected] címre.
Lehetőleg Word, vagy jegyzettömb formájában, ne e-mailben írd meg.
Bármi lehet a témája, pl. a Harry Potter egy változatát is megírhatod!
Ammany
Ui.: De azért a nevedet is írd meg! =D |